Hakkımızda

30 Yıllık üstün tecrübe, işimize verdiğimiz önem ile başladığımız yolumuzda gücümüze güç katarak devam ediyoruz.

SYSTEM GROUP diğer şirketlerimizin gücüyle 2012 yılında Ankara da PVC sektöründe en üstün teknoloji ve sıfır hatayı öncü edinmiş bir kuruluştur. Performansını göstermiş ve sürekli büyüme hedef almış firmamız, sahip olunan pazar deneyimi ile üst düzey işler yapmayı planlamaktadır. Her kademedeki personel insiyatifini kullanma, yetki ve sorumluluk paylaşımı ile ilgili konularda yönetim tarafından desteklenerek em iyi sonuç almak için çalışmaktadır.

SYSTEM GROUP genç ve dinamik personeli ile PVC sektöründe yurt içi ve yurt dışında geniş bayii ağıyla hizmet vermekte olup, böylece ürünlerimize son kullanıcı zorluk çekmeden ulaşabilmektedirler. Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, uygulamalı işletme eğitimleri ve teknik yayınlar yoluyla müşteri beklentileri en üst seviyede karşılamyı hedeflemektedir. Bugün sektörünün geniş ürün yelpazesine sahip şirketimiz, uyguladığı teknolojik sistemiyle üretim yapmaktadır.

Firmamız, bayilerimizin markamıza duydukları inanç ile müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamayı ilke edinmiştir.

 markasıyla her zamanki gibi üretmeye, araştırmaya, yeni tasarımlara, istihdam yaratmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Bu ve diğer işlerinizde sizlerle çalışmaktan gurur duyarız.