Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri mükemmellik ve yüksek performans için tasarlandı. Önceliği sadelik ve şıklığa veren System Group güvencesindeki Pencere ve Kapı Sistemleri, mekanlarınızın hem mimarisiyle hem de dekorasyonuyla mükemmel uyum sağlar. Sıcak ve yumuşak çizgileri, klasik ve modern tarzın izlerini taşır. System Group güvencesindeki Pencere ve Kapı Sistemleri, mekanlarınıza değer katar, konforunuzu ve rahatınızı artırır. Mükemmel yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandığından, tüm mekanları sağlıklı tutan hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunar.

PVC MALZEMESİ
 İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar.
 Klor içermesi nedeni ile, Pvc’nin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner.
 Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir.
 Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer.
 Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar.
 Pvc atıklar, kağıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir.
 Kolay temizlenir ve az bakım gerektirir.
 Pvc’nin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanmaktadır.
 
 
PVC PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ
Türkiye’de kullanılan toplam enerjinin üçte biri binalarda tüketilmektedir. Binalardaki ısı kayıplarının yüzde 30’u ise pencerelerden gerçekleşiyor. Yeni yapılan konutlarda doğru PVC pencere kullanılması ile büyük bir enerji tasarrufu sağlanabilir.
Doğru pvc ve doğru pvc sistemleri ise System Group güvencesindeki Pencere ve Kapı Sistemleri’dir.
Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, mekanların akustik yalıtımı büyük önem taşımaktadır. System Group güvencesindeki Pencere ve Kapı Sistemleri , var olan yalıtım özellikleri ile System Group güvencesindeki Pencere ve Kapı Sistemleri’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.
System Group güvencesindeki Pencere ve Kapı Sistemleri’nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda % 100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.
 

 

 
 
Maxi Royal (70mm) Seri
Maxi Empire (120 mm) Seri
Sürme (7400) Seri

 

 

Hebe-Schiebe (Kaldır-Sür Sistem)
Açılım Çeşitleri