Isıcam C Serisi (Klasik)

Isıcam Sistemleri C Serisi, Isıcam Sistemleri güvencesindeki üretim kalitesiyle üretilir. İçerideki ısının dışarıya kaçmasını engelleyerek yalıtım ve tasarruf sağlar.

 
Nerede üretilir ?

Klasik Isıcam®, Trakya Cam`ın kendi tesislerinde ve Trakya Cam tarafından düzenli olarak denetlenen  Isıcam® Yetkili Üreticileri`nin (IYÜ) tesislerinde üretilmektedir.

Kalite

Isıcam® , TS 3539 EN 1279 Yalıtım Camı Üniteleri Standardına uygun olarak, HİSARPEN Organize Sanayi Fabrikası’nda Trakya Cam`ın onayladığı malzemeler ve üretim ekipmanları kullanılarak  standartlarında üretilmektedir.
 
 
Garanti Kapsamı
* Isıcam®  üniteleri, üretim hataları ile hatalı üretimden kaynaklanan ara boşluktaki buğulanmaya ve bozulmaya karşı üretim tarihinden başlamak üzere, 10 yıllık bir süre ile garantilidir.
* Isıcam® `ın, klasik pencere üniteleri dışındaki, (parapet, baş üstü ve strüktürel camlama) uygulamaları ve -30°C`den düşük, +80°C`den yüksek cam yüzeyi sıcaklıklarındaki kullanımları ile ilgili garantiler üretici firmanın yazılı mutabakatı ile birlikte geçerli sayılacaktır.
* Karolajlı, jaluzili ve benzeri çift cam uygulamaları garanti kapsamı dışında olup, olası sorunlardan Isıcam®  Yetkili Üreticisi sorumludur.
* Isıcam® `ın pencereler dışında kullanılması, cam kırılmalarının herhangi bir türü ve burada yazılanlar dışındaki hususlar, garanti kapsamında değildir.
*Isıcam®  ünitelerinde görülen; tayflanma (Girişim Renklenmesi, Brewster halkası), çift cam efekti, temperli camlarla üretilen Isıcam®  ünitelerindeki renklenme (Leopar benekleri) ve optik dalgalanma (merdane izleri), sıcaklık ve barometrik  basınç değişimlerinin neden olduğu görüntülerdeki dalgalanmalar, ünitenin dış yüzeyinde atmosferik koşullar nedeniyle oluşan dış yüzey terlemesi olağan  durumlar olup hata olarak değerlendirilmez.
* Ünitelerin doğramalara takılması sırasında yapılan hatalardan kaynaklanan bozulmalarla ilgili garantiler, montajı yapan firmanın sorumluluğundadır.
*Giydirme cephe sistemlerinde kullanılan Isıcam® `ların doğramaya yapıştırma işlemi (bonding), Trakya Cam`ın garantisi dışındadır.